Nie nadziej się na bubel
podczas zakupu

Kupić sprawne auto w dobrych pieniądzach nie jest łatwym zadaniem. Czasami wypolerowany lakier może skrywać przegniłą podłogę i kilogramy szpachli. Jedyną gwarancją udanego zakupu są dokładne oględziny okiem profesjonalisty. W Praha Garage pomożemy Ci sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie egzemplarz naprawdę prezentuje się tak dobrze, jak głosi sprzedający.

PRZEMYŚLANE ZAKUPY TO DOBRE ZAKUPY

Jeśli zbyt impulsywnie i emocjonalnie zdecydujemy się na kupno auta, to może się okazać, że pozorna okazja stanie się dla nas skarbonką bez dna. Gołym okiem nie możesz przecież wykryć napraw blacharskich (no chyba, że te naprawdę nieprofesjonalne) czy nieszczelności w silniku. Nieuczciwi sprzedawcy mają też swoje sposoby na oszukiwanie klientów – nie wyrolują jednak naszej ekipy 😉

W Praha Garage zapraszamy Cię na dokładne oględziny auta pod okiem specjalistów. Kiedy auto wiedzie do naszego warsztatu, zajmiemy się:

  • Dokładnym sprawdzeniem elementów podwozia (na podnośniku)
  • Oględzinami elementów auta za pomocą miernika lakieru, w celu wykrycia napraw blacharskich
  • Diagnostyką systemów elektronicznych pojazdu
  • Sprawdzeniem poprawnego funkcjonowania układów mechanicznych

Krótka wizyta w Praha Garage może Ci oszczędzić długich miesięcy stresu, utraty pieniędzy i dyskomfortu, związanego z wyłączeniem auta z użytkowania. Zanim sfinalizujesz transakcję, pozwól, żeby nasz zespół sprawdził Twoje potencjalne auto. Na naszej diagnostyce na pewno się nie przejedziesz!

Umów się na dogodny termin już dzisiaj