Usługi

Diagnostyka

Najnowsze
technologie diagnostyki
automatycznej

Problemy z elementami elektronicznych instalacji nowoczesnych aut to dość powszechny problem. Kierowcy trudno określić dlaczego zapaliła się kontrolka Check Engine – dla nas diagnostyka to błahostka, bo korzystamy tylko z najnowszych systemów wykrywania błędów.

NAJLEPSZE KOMPUTERY DIAGNOSTYCZNE

W Praha Garage do diagnostyki komputerowej błędów wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze systemy pochodzące od HELLA GUTMANN i CDIF/3 – renomowanych producentów sprzętu warsztatowego. Ich interfejsy one nasz firmowy komputer w jedną z najwydajniejszych stacji diagnostycznych, zaopatrzoną również w najnowsze systemy pomiarowe.

Wczesne wykrycie błędów i usterek może pomóc znacząco obniżyć koszty naprawy i przyspieszyć jej proces. Wczesna diagnoza daje możliwość uratowania układu zapłonowego, wtryskowego czy hamulcowego i szybkiego powrotu auta do normalnej jazdy.

PROGRAMOWANIE CZUJNIKÓW I USUWANIE BŁĘDÓW

Jednym z istotnych elementów wyposażenia auta jest czujnik ciśnienia w oponach. Niestety – po wymianie koła wymaga on wymiany lub przeprogramowania. Z urządzeniami, w które jest wyposażona ekipa Praha Garage to błahostka – z łatwością zaprogramujemy nowy czujnik TPMS. Zajmiemy się również wykasowaniem błędów naprawionych, lub związanych z nieodpowiednim działaniem układu elektrycznego w aucie.

Umów się na dogodny termin już dzisiaj

Zadzwoń: 798 607 090